Novostavba městského rodinného domu, Liberec - Perštýn.

Projekt je situován v lukrativní části Liberce v ul. U Opatrovny. Dům je jihozápadně orientovaný s výhledem na Ještěd a s výbornou dostupností pěšky do centra i na MHD.

Součástí nabídky a ceny je jedna komfortní garáž a parkovací stání u domu (možnost přikoupení i druhé garáže v ceně 500 tis. Kč). Garáže jsou v samostatném bloku a s ohledem na terén ve dvou podlažích. Garáž v nižším podlaží je vybavena zabezpečovacím systémem.

Zastavěná plocha domu vč. teras a parkovacího stání činí 150 m2, užitná plocha 130 m2, zahrada  má velikost 157 m2.  V přízemí prakticky řešeného domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem s přípravou pro kuchyňskou linku. Obývací pokoj je přirozeně propojen s exteriérem výstupem na slunnou terasu.  Dále je zde samostatná toaleta, velká technická místnost s dostatkem místa pro pračku a sušičku a sklad pod schody. Další prostorný sklad je přístupný ze zahrady např. pro uložení kol, lyží nebo zahradní techniky.

Ve 2.NP se nachází vstup do domu s prostorným zádveřím, chodba a dále 3 pokoje, každý s přístupem na průběžný balkon a komfortní koupelna.

Při stavbě byly použity velmi kvalitní materiály a to vč. dalšího tech. vybavení, jako je např. zabezpečovací systém s možností připojení na pult centr. ochrany, TV a datové rozvody a mnoho dalšího. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním, nechybí komín pro krb a další.

Zahrada domu včetně okolí je založena  odbornou zahradnickou firmou, takže jako celek působí celý projekt velmi kvalitním a hodnotným dojmem. Lokalita splňuje ty nejnáročnější požadavky na bydlení s veškerou občanskou vybaveností jako jsou ZŠ, MŠ, obchody, knihovna, restaurace  a velmi dobrou dostupností do centra.

V kupní ceně je zahrnutý podíl 1/4 o výměře 562 m2 na příjezdových komunikacích.

PENB skupina B.

Pokud hledáte bydlení na dobré adrese a v blízkosti centra, tak neváhejte nás kontaktovat....  

Cena: 10.900.000,-Kč (DPH a realitní servis v ceně)


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO