Prodej bytu ve vile se zahradou v Liberci - ulice Klostermannova

Dovoluji si Vám, ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti, nabídnout prodej ojedinělého bytového prostoru o celkové ploše 130 m2 a dispozici 2x 2+KK. Tato nemovitost se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit, v Liberci 1 - Staré město, ulice Klostermannova.

Prostory, které celkově tvoří jednu bytovou jednotku jsou situovány ve dvou podlažích. Momentálně jsou samostatně oddělené, ale zároveň je zde možnost propojení. Kompletně zrekonstruovaná horní část bytu se nachází v prvním nadzemním podlaží a momentálně slouží jako luxusní, prostorné bydlení o dispozici 2+KK, 84 m2. Druhá část bytu se nachází v suterénu vily a má výměru 46 m2. Tento atypický prostor je kompletně zrekonstruovaný a může sloužit např. jako ateliér.

Pokud toužíte po klidném bydlení v nádherné vile se zahradou, jejíž součástí je prostorná bytová jednotka, podíl na vile a podíl na pozemku, kde část podílu tvoří jedno parkovací místo pro osobní automobil, tak neváhejte a volejte. PENB bude doložený, dočasně dle zákona uvádíme „G“.

Cena včetně provize RK a kompletních právních služeb činí: 6.950.000,-Kč


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO