Prodej luxusního bytu 4+KK s balkónem, Liberec - Zelené údolí

Bytová jednotka luxusních rozměrů 105,66 m2 + balkón o výměře 7,38 m2 se nachází v bytovém domě, který byl zkolaudovaný v prosinci roku 2016. Jedná se o moderní, cihlovou novostavbu s 21 byty. V suterénu se nachází parkovací dům a jedno parkovací místo zde patří výhradně k bytu. Pro zájemce o byt je možnost odkoupení za cenu 500.000,-Kč (není podmínkou zakoupení s bytem),  u domu a v jeho blízkosti je rovněž bezproblémové venkovní parkování.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí, je velmi udržovaný, byl málo užívaný. Kvalitní dveře, podlahy, moderní kuchyňská linka, vestavěné skříně a především prostorné místnosti a bezbariérový přístup jsou značnou předností této nemovitosti. Zasklený balkón slouží jako zimní zahrada. Byt je světlý, vzdušný, čistý a má výhled na Ještěd. Měsíční náklady jsou 4.700,-Kč (pro dvě osoby vč. elektřiny). PENB skupina C. Bytový dům (SVJ) má velmi dobře fungující výbor.

Lokalita Rochlice je velmi vyhledávaná především kvůli dopravní dostupnosti. ZŠ, MŠ, nákupní možnosti, lékárna, pošta, vše v místě. Uvolnění bytu dohodou. Prodává se z důvodu nadměrné velikosti a majitelé akceptují i směnu za menší byt v Liberci + doplatek.

REZERVACE

 

 


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO