Prodej malebné nemovitosti v Liberci - ulice Brněnská.

Nemovitost se nachází ve vilové čtvrti se zahradami, s velmi dobrou dostupností z dálnice a v těsné blízkosti centra, terminálu MHD, autobusového a vlakového nádraží.

Jedná se o samostatnou budovu - nemovitost zapsanou v katastru nemovitostí jako jiná stavba, s vlastním číslem popisným. Objekt prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí. Celková užitná plocha činí ca 50 m2 /celkem tři podlaží/. Vytápění je zajištěno úspornými akumulačními kamny AEG v každém podlaží + kamna na dřevo. V suterénu je sprchový kout, samostatné WC a umyvadlo. Suterén lze využít i jako šatnu nebo jiný úložný prostor. V přízemí je malá kuchyňská linka s dřezem - prostor přízemí využitelný jako obývací pokoj nebo kancelář. V prvním patře je menší ložnice s dvoulůžkem. Jedná se o útulné prostory, ve kterých se dá celoročně a bezproblémově bydlet.

Objekt je napojený na vodovod a odkanalizování řešeno do obecní kanalizace. Parkování bez poplatku, je k dispozici v ulici před domem.

Nabízí se zde možnost vlastního bydlení, rekreace, či podnikání v různých oborech jako např. konzultační služby, finanční poradenská činnost, výživová či kosmetická poradna, kancelář nebo jako sídlo menší firmy. PENB bude doložený, dočasně dle zákona uvádíme "G".

Cena: 2.680.000,-Kč (advokátní servis a provize RK v ceně)

 


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO