Prodej novostavby rodinného domu 6+KK, Mníšek u Liberce

Jedná se o prostorný, zděný rodinný dům o velikosti 6+KK s garáží. Užitná plocha domu činí 67,0 m2 (1.NP) + 70,4 m2 (2.NP) + garáž 20,3 m2 => celkem 157,7 m2. Celková plocha pozemku 2 140 m2, z toho zastavěná plocha činí 116,3 m2 a zahrada 2 023,7 m2.

Vytápění objektu je zajištěno tepelým čerpadlem a v propojení s teplovodním podlahovým topným systémem přináší dokonalé rozložení tepla v místnostech, nízké náklady na vytápění, téměř nulovou prašnost a dlouhou životnost. Nemovitost se pyšní dalšími vysoce nastavenými standardy např. podlahovými krytinami od rakouského výrobce Egger a interiérových dveřmi zn. Porta Verte. Dodávka vody je zajištěna vlastní vrtanou studnou na pozemku. Kanalizace je svedena do čističky odpadních vod se vsakem na pozemku. V domě je instalovaný zabezpečovací systém od firmy Jablotron. Nechybí ani příprava pro krbová kamna v obývací části s komínem zn. Schiedl. Střecha Bramac je též zárukou kvality.

Nemovitost je stavebně dokončena a probíhá kolaudační řízení. Energetická náročnost domu PENB je ve skupině B.

Pokud hledáte bydlení v blízkosti přírody, je právě tato nemovitost vhodná pro vás. Budete-li mít zájem o prohlídku nemovitosti náš prodejce je připraven se vám věnovat. Velkou výhodou je skutečnost, že je koupě této novostavby  osvobozena od daně z nabytí nemovitosti.

 

REZERVACE


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO