Prodej prostorného bytu 3kk č. 103, v Liberci, Lidové sady

Máte unikátní příležitost si zakoupit zbrusu nově zařízený byt v Rezidenci Riegrova. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (myčka, lednice, trouba, indukční varná deska, kombinovaná trouba s mikrovlnkou, vestavnou skříní a veškerým nábytkem, který vidíte na fotografiích. Součástí vybavení bytu  je taktéž osvětlení, záclony, závěsy a obrázky. Ten, kdo ocení spousty ušetřeného času zařizováním bytu bude nadšen, protože vše za Vás vyřešila a do posledního detailu vyladila bytová designerka.  Vy už si můžete rovnou začít vychutnávat bydlení v novém.

Byt je součástí bytového domu, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí, při níž bylo dbáno na kvalitu odvedené práce a na zachování původních prvků.

V bytě jsou použita kvalitní dřevěná okna s celoobvodovým kováním a izolačním dvojsklem, laminátové plovoucí podlahy špičkového rakouského výrobce EGGER, dveře s obložkovými zárubněmi. Koupelna s vanou Kaldeweii (KALDEWEI je jedním z nejvíce oceňovaných výrobců koupelnového vybavení na světě), umývadlovou skříňkou se dvěmi šuplíky a zrcadlem s osvětlením  a úložným prostorem.

Bytový dům rodinného charakteru se nachází v ulici Riegrova v širším centru Liberce. K bytu náleží sklep a můžete si dokoupit garážové stání přímo v domě.

Více informací Vám ráda poskytnu při prohlídce.

  

Více info na www.rezidenceriegrova.cz  

 

Cena: 4.980.000,-Kč /vč. provize RK/


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO