Prodej řadové vilky v anglickém stylu, Liberec - ulice Puchmajerova

 

Keilův Vrch je jednou s výstavních vilových čtvrtí - je obklopen prvorepublikovými vilami převážně postavenými v letech 1910-1913, s krásnou novorenesanční a novobarokní výzdobou, později secesními prvky, vždy dokonale využívající místní svažitý terén, citlivě doplněno pozdější rodinnou zástavbou.

Jednoznačnou výhodou a dominantou této městské řadové vilky je udržovaná okrasná zahrada  umístěná za domem a zaručující vaše naprosté soukromí – místo klidného posezení, relax, grilování; zcela oddělena od rušného městského života, mimo dohled kolemjdoucích z přístupové komunikace. Zahrada je zdařile osázena vzrostlými okrasnými keři.

Dům zděné konstrukce je velmi dobře udržovaný. Jsou zde zachovány původní prvky v podobě dřevěného schodiště, oken, atd. Jedná se o dispozici 5+1, odhadovaná užitná plocha činí ca 140 m2. Zastavěná plocha domu činí 60 m2, /3 podlaží/, celková výměra pozemku vč. zastavěné plochy činí 132 m2. V domě po dohodě zůstanou i některé kousky vkusného nábytku. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. V této lokalitě je velmi příjemné a klidné bydlení. Nemovitost je částečně podsklepená, k využití je i půda. Dům je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. PENB se zpracovává, dočasně uvádíme dle zákona “G“.

Cena: 8.600.000,-Kč /advokátní servis a provize RK zahrnuto v ceně/
Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO