Realitní kancelář pro Liberec a okolí

3 C1 5 2 B4 1 4

Na trhu v oblasti realit působím od roku 2010. Specializuji se na spolupráci s developerskými firmami, které v Liberci a okolí staví nové rodinné domy a bytové jednotky.

Mám za s sebou úspěšný prodej několika desítek novostaveb rodinných domů (např. projekty: Viva - Minkovice, projekt Domy -Vinařská, projekt domy Purkyňova, projekt  domy ul. U Pramene, projekt domy ul. K Mojžíšovu prameni, projekt Domy Nová Ruda, prodej luxusního RD v ul.Riegrova, vily Purkyňova, vily Janáčkova).V nedávné době projekt Rezidence Riegrova - prodej 29 nových bytových jednotek  a poslední projekt Rodinné domy Mníšek - celkem 8 rodinných domů.

Dále poskytuji kompletní servis ohledně prodeje a pronájmu bytových jednotek.

Ve spolupráci s advokáty nabízím právní servis a advokátní úschovy financí.

Poskytuji konzultační služby ohledně řešení bydlení.

 

Doporučujeme:

Pronájem bytu 1+1 v Liberci – Rochlice, ulice U potůčku.

Pronájem bytu 1+1 v Liberci – Rochlice, ulice U potůčku.

Nabízíme Vám k okamžitému pronájmu prostorný byt 1+1 v původním, udržovaném stavu, v klidné lokalitě Liberce – Rochlice, ulice U Potůčku.

Prodej řadové vilky v anglickém stylu, Liberec - ulice Puchmajerova

Prodej řadové vilky v anglickém stylu, Liberec - ulice Puchmajerova

Zprostředkujeme Vám prodej rodinné vilky v anglické stylu s typicky malou předzahrádkou v exkluzivní a klidné lokalitě Liberce – Keilův Vrch, ulice Puchmajerova - mimořádně atraktivní poloha téměř v centru města.
Pronájem bytu 2+KK v Liberci - Rezidence - Park Masarykova

Pronájem bytu 2+KK v Liberci - Rezidence - Park Masarykova

Nabízeme pronájem bytu 2+kk 45 m², ul. Vítězná, Liberec I-Staré Město. Exkluzívní nabídka nového bytu s vlastním garážovým, kontejnerovým stáním, v novostavbě projektu Rezidence Park Masarykova.Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO