Prodej vesnického, rodinného domu v Liberci

Nemovitost se nachází v klidné části obce a dá se využít jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Jedná se o zděnou stavbu (kámen, cihly, tvárnice), s vlastní studnou a jímkou. Vytápění zajišťuje kotel na pevná paliva a zároveň kotel na olej (domovní zásobník). Střešní krytina je na severní části domu vyměněna za gumovou krytinu (šablony), jižní část střechy má původní eternit). Okna jsou zčásti plastová, zčásti původní. Nemovitost není zateplena. Rozvody elektřiny a vody jsou původní.

Rodinný dům je určený ke kompletní rekonstrukci. Je ale obyvatelný, průběžně udržovaný, doposud obydlený a vytápěný. V přízemí se nachází bytová jednotka 2+KK, cca 45 m2, koupelna s toaletou, kotelna a přes chodbu vstup do garáže. Širším schodištěm se dostaneme do patra, kde se nachází byt 2+1 s koupelnou (+dvě komory), cca 75 m2. Dispozice bytu se dá předělat na 3+1, případně propojit s půdou (cca 30 m2) a vytvořit mezonetový byt.

Nemovitost má zastavěnou plochu 157 m2, užitná plocha je cca 150 m2 (dvě bytové jednotky). Celková plocha pozemku činí 1255 m2 (zastavěná plocha a nádvoří 180 m2, zahrada 754 m2 a 238 m2, ostatní plocha 83 m2).

Majitelka nemovitosti hledá zároveň pro sebe byt 2+KK nebo 2+1 s balkónem v Liberci. Tudíž se jedná o propojený obchod prodej rodinného domu s koupí bytu pro vlastní potřeby.

Energetický štítek se zpracovává a bude doložený do podpisu kupní smlouvy.

Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě, téměř kdykoliv. Platba hypotékou je možná.

Cena: 4.999.000,-Kč (včetně provize RK, advokátní servis v ceně) 


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO