Pronájem zařízeného bytu 2KK, s balkónem a vlastním parkováním

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout k pronájmu od 1. června zcela nově zrekonstruovaný a kompletně zařízený byt /viz fotografie/ velikosti 2+KK, výměra 51 m2. Byt se nachází ve 2.patře bezbariérového bytového domu z roku 2006, disponuje prostorným balkónem na jižní stranu, součástí je i komora na patře a vlastní kryté parkovací stání v parkovacím domě přímo v suterénu domu, které je již v ceně nájmu. Byt je velikostí ideální i pro 2 lidi.

Bytová jednotka se nabízí zcela vybavená a je určena pouze nekuřákům. Výhodou je, že si přinesete pouze osobní věci a bydlíte okamžitě i na delší dobu. Vychovaný domácí mazlíček není překážkou.

 Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči a základním nádobím. Oddělením obývacího pokoje příčkou vznikl prostor na spaní – ložnice. Zde je umístěno dvojlůžko a komody na prádlo. V předsíni je prostorná vestavěná skříň. Velkorysá koupelna s vanou je vybavena pračkou o kapacitě až 9 kg se zakomponovanou sušičkou. PENB skupina C.

Měsíční nájemné majiteli činí 11.000,-Kč, zálohy na energie a služby cca 4.000,-Kč. Kauce majiteli 15.000,-Kč. Provize RK jednorázově 14.000,-Kč.  

PRONAJATO

 


Připravujeme pro Vás

Blanka Kračmarová


tel.: +420 607 533 981
e-mail: info@kracmarovareality.cz Napište nám
DP REAL IMMO